Team Sint-Marcus Heule-Bissegem
 

Start
Organigram van de Pastorale Eenheid Sint-Marcus
Team Sint-Marcus Heule-Bissegem
Parochiale Kalender
De Bijbelkring
Sacramenten
Doopontmoetingen
Vormselcatechese
Avondwijding
St.-Audomarus Bissegem
St.-Eutropius-Heule
O.L.V. Fatima - Heule
St.-Godelieve - Heule
Mariadorp Bissegem
'Per Voce' Gemengd koor Heule
Bedevaarten


De leden van het huidig Pastoraal Eenheidsteam Sint-Marcus Heule-Bissegem. (foto 11 juni 2017)
Vooraan vlnr: Philippe Depoortere,Ine Castelain, Reninka Parmentier, Marijke Vanmarcke, Trees Laevens (CCV), Diaken Edward Verhaeghe, en Christine Vandeputte .

Achteraan vlnr: Priester Wim Seynaeve, Deken Geert Morlion en diaken Dominiek Lodewijxcks.

HISTORIEK
Sinds 15 juli 2001vormen de drie Heulse parochies samen de 'Federatie Heule'. Op 6 november 2004 werd de 'Federatie Heule-Bissegem' vervolledigd en kwam de Bissegemse Sint-Audomarusparochie de toenmalige federatie vervoegen.
Op 12 oktober 2014 werden de 4 parochies één nieuwe parochie: de 'Pastorale Eenheid Sint-Marcus Heule-Bissegem' en werd door Vicarus Generaal Koen Vanhoutte het nieuw Pastoraal Eenheidsteam aangesteld.

Het Pastoraal Eenheidsteam bestaat uit de vrijgestelden; de pastoor en de diakens benoemd voor de parochie Sint-Marcus Heule-Bissegem, aangevuld met enkele leken-vrijwilligers. Als eindverantwoordelijke voor de Pastorale Eenheid Sint-Marcus is pr. Wim Seynaeve als priester-moderator benoemd.

   
 

Voor de Pastorale Eenheid Sint-Marcus Heule-Bissegem ziet het team er als volgt uit: team@sintmarcus.be

Pastoor-Moderator:
  E.H. Wim Seynaeve
  wim.seynaeve@sintmarcus.be
Pastoriestraat 1 8501-Heule 056/35 17 39

Diakens:
 
  Dhr. Dominique Lodewijckx
   (echtgenoot van Francine Vanmoerkerke)
 
dominiek.lodewijckx@sintmarcus.be
Doornappelstraat 7 8501-Bissegem 056/35 75 64
  Dhr. Edward Verhaeghe
   (echtgenoot van Mieke Desmet)
  edward.verhaeghe@sintmarcus.be
Gemeenhof 77 8501-Heule 056/35 51 01
 

Vrijwilligers-leken
  Mevr. Ine Castelain
   (echtgenote van Piet Waegebaert)
 
ine.castelain@sintmarcus.be
Vier Linden 48 8501 Heule 056/35 88 24
  Dhr. Philippe Depoortere
   (echtgenoot van Christine De Blanck)
  
philippe.depoortere@sintmarcus.be
Kransvijver 50 8501-Heule 056/35 84 17
  Mevr. Reninka Parmentier
   (echtgenote van Bruno Bastin)
  reninka.parmentier@sint-marcus.be
Izegemsestraat 225 8501-Heule 056/35 05 16
  Mevr. Christine Vandeputte
   (echtgenote van Hugo Desmedt)
 
christine.vandeputte@sintmarcus.be
Blauwpoort 13 8501 Heule 056/35 08 56
  Mevr. Marijke Vanmarcke
   (echtgenote van Pol Claeys)
 
marijke.vanmarcke@sintmarcus.be
Hoogweide 24 8501-Heule 056/35 36 69
       

Namens CCV-Brugge,de Dienst Parochiepastoraal Bisdom Brugge
   

  Mevr. Trees Lavens
  
trees.lavens@sintmarcus.be

Bosdreef 5 8820 Torhout 050/74 56 10
       
   


Parochies Heule - Bissegem


Fotoalbum
Sint-Marcus

Wapenstilstand '17
Herdenkingsviering '17
WE Misdienaars sept '17
Zr Coleta 50
Tinekesfeesten '17
Zomerkampen '17
Acolieten Efteling '17
Kampmis Chiro Stine '17
Tim Diaken '17
Per Voce Hulste '17
Ine&Reninka 11 juni '17
Ziekendag Heule '17
Meimaand '17
Wijdingsjubileum '17
Acolieten '17
Eerste Communie '17
St-Marcusfeest '17
Vormsel '17
Pasen '17
Goede Week '17
Vasten '17
Lichtmis 2017
WE Misdienaars jan '17
Kerstmis '16
Kerst School '16
Advent '16
St-Cecilia Per Voce Heule '16
Birger Diaken '16


          parochiaal secretariaat:
          Pastoriestraat 1
          B-8501-Kortrijk-Heule
      
secretariaat@sintmarcus.be

Een berichtje naar onze parochie:
info@sintmarcus.be
team@sintmarcus.be
of naar onze pastoor en of diakens:
wim.seynaeve@sintmarcus.be
dominiek.lodewijckx@sintmarcus.be
edward.verhaeghe@sintmarcus.be

webmaster: phdp